Napsali o nás

2013

Sen, který se naplňuje: u sv. Michala vznikla schola Ovečka

Už několikrát se farář olomouckého kostela sv. Michala, P. Antonín Basler, pokoušel dát dohromady scholu, která by zpívala při nedělní dětské mši svaté. Žádné seskupení malých zpěváků však zatím nemělo dlouhého trvání, až letos…

Zprávy z arcidiecéze, rss-čbk - 3 Leden 2013

Více informací - odkaz

 

2012

Děti z olomoucké školky už si mají kde hrát

Úsilí rodičů a příznivců Církevní mateřské školy Ovečka v Olomouci, kteří se v uplynulých měsících zapojili do budování venkovního hřiště pro mateřinku, bylo v úterý 18. září korunováno úspěchem a nové hřiště v prostorách kněžského semináře se dočkalo požehnání.

Zprávy z arcidiecéze, rss-čbk - 20 Září 2012

Více informací - odkaz

 

Zahrada kněžského semináře slouží i dětem

Po téměř roce od svého otevření se Církevní mateřská škola Ovečka v Olomouci dočkala také venkovního hřiště. Před více než měsícem bylo otevřeno v areálu Arcibiskupského kněžského semináře a na jeho zprovoznění má zásluhu také dotace města Olomouce.

Zprávy z arcidiecéze, rss-čbk - 12 Červenec 2012

Více informací - odkaz

 

2011

Arcibiskup Graubner požehnal prostory olomoucké církevní školky

V nové církevní mateřské škole, která přes prázdniny vznikla v domě nedaleko olomouckého kostela sv. Michala v ulici Na Hradě, bylo ve středu 14. září 2011 pořádně těsno. Kromě čtyř desítek dětí, které zařízení pravidelně navštěvují, sem totiž v dopoledních hodinách přišla řada pozvaných hostí v čele s arcibiskupem Janem Graubnerem, který nedávno otevřené prostory požehnal.

Zprávy z arcidiecéze, rss-čbk - 16 Září 2011

Více informací - odkaz

 

Olomoucká školka Ovečka přivítala první děti

Do nově otevřené církevní mateřské školy Ovečka, která sídlí v centru Olomouce, přišly dnes ráno první děti a s nimi i jejich maminky. Slavnostní požehnání prostor školky se uskuteční za dva týdny, ve středu 14. září 2011 za přítomnosti olomouckého arcibiskupa Jana Graubnera.

Tiskové středisko České biskupské konference - 1. Září 2011

Více informací - odkaz

2013 © Copyright CMŠ - Ovečka | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS.eu | Sponzoři | Login