kočičky


Když paní učitelka rozsvítila, Barunka se ptá: "Uděláme si jasno?"

Maminka se ptá Elišky: "Tak co, snědla jsi oběd?" Eliška: "Snědla jsem všechno, co mne zajímalo" (ten den bylo zeleninové rizoto s krůtím masem)

Stojíme v parku u velikého rampouchu, který nešel oddělat ze skály a Chris, který se jej snaží zhostit vší silou povídá: "To nejde to lepidlo."

Eliška při obědě nadšeně volá: "Paní učitelko, potkala jsem maso!" "A kde, Eliško?" ptá se paní učitelka. "No, v polívce přece!"

Barunka se ptá u oběda: "Paní učitelko, co je na druhé jídlo?"  "Sladká rýže, Barunko..." Barunka se s údivem zeptá: "Cože, svatá rýže?"

Jonášek při cestě z plavání si povídá s kamarádem: "Luky,víš co říkal praotec?" Lukášek: " Ano, pamatuji si!"

Při obědě - česneková polévka s majoránkou - Inuška povídá, paní učitelko my s Klárkou máme v té polévce samé mouchy. 

Přijde Vítek k paní učitelce - "Paní učitelko, můj dědeček umřel." To byl asi nemocný. "Ne nebyl, byl mrtvý". Ale předtím než umřel by starý nebo nemocný? "Ne, on byl hned mrtvý a čeká až bude v nebíčku." Ale on už je v nebíčku. "Ne, není, já jsem ho tam ještě neviděl."

Děti se učí o mláďatech a hospodářských zvířatech, ukazují si obrázky a Vítek volá, "paní učitelko, ta koza má pinďíka a když se za něj zmáčkne, tak teče mlíko".

První den se ptá paní učitelka dětí, jak se jmenuje školka, kterou navštěvují a Konstantin odpoví "shaun".

2013 © Copyright CMŠ - Ovečka | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS.eu | Sponzoři | Login