Jak CMŠ Ovečka v Olomouci "zraje", jaké plody nese?  

Jelikož si stále uvědomujeme svoji nedokonalost a někdy i nevědomou slepotu, chceme se stále posouvat k lepšímu, chceme na sobě pracovat a plnit Boží vůli, proto jsme opět chtěli znát názor rodičů na naše výchovně - vzdělávací působení.                                                                                                                             Výsledky Evaluace za roky 2020 - 2023.

 

JAK CMŠ OVEČKA PŮSOBÍ NA RODIČE?

Koncem června 2018 jsme vyhodnotili evaluační dotazníky od rodičů. Výsledky hodnocení a komentář ředitelky CMŠ Ovečka v Olomouci může posloužit k vaši informovanosti o naší práci.


Identita naší katolické školy a úloha školního kaplana v CMŠ Ovečka

V dubnu 2017 provedli rodiče naší CMŠ hodnocení


CMŠ Ovečka, aneb jak nás rodiče hodnotí                                                    ovečka

Během března 2015 rodiče obdrželi evaluační dotazník, v němž měli vyjádřit své názory, postřehy na chod naší Ovečky. Bylo vytvořeno deset otevřených otázek.


Den skřítků na školní zahradě

stromekNa začátku měsíce října se začali probouzet podzimní skřítkové mezi nimi i Spadlístek a Malovánek. Děti společně s rodiči jim začali na školní zahradě z přírodninlístekvyrábět kamarády. Vznikala nádherná díla a následně jsme si všichni společně při opékání zazpívali píseň Skřítkové tesaři vylezte z mechu Následně děti svému skřítkovi našli nebo vyrobili domeček. Ti nám nyní budou hlídat školní zahradu a postupně obarvovat stromy v parku i na školní zahradě. Mezi skřítky je i Podzimníček, ale o tom si budeme povídat v listopadu, když se budeme loučit s podzimem.

 

  SAM 1676
SAM 1670
 SAM 1643

SAM 1620

 SAM 1655SAM 1680

SAM 1692

skřítky


 skřítcij

 


                              
                                                                                                     anděl