kozaV pondělí 2.6.2014 navšívíme kozí farmu v Čelechovicích na Hané. Pojedeme vlakem ze stanice Olomouc - Smetanovy sady (ze školky budeme odcházet v 7.50 hod), odjezd vlaku 8.36 hod. Odjezd z Čelechovic na Hané plánujeme ve 12.23, příjezd do  stanice Olomouc - Smetanovy sady 13.20 hod. V obou směrech budeme přestupovat v Senici na Hané. Cena za exkurzi 40,-  za dítě - dar farmě. (Po exkurzi sečteme opět peníze z fondu a jelikož se jedná o poslední placenou akci, zbylé peníze z fondu vrátíme, případně dovybíráme dluhy, které budou po těchto akcích ).

Informace o farmě: Farma Rózinka zajišťuje - prodej čerstvého kozího mléka ze dvora na základě povolení KVS Olomouc, mléko je pravidelně testováno na CPM a ostatní dle zákona, poradenství ve výrobě domácích produktů z kozího mléka (jogurty, kefír, tvaroh, sýr). Prodej jatečných kůzlat na jaře v období Velikonoc, prodej plemen. Koziček po rodičích s POP, prodej plemen. Kozlíků po bonitaci na nákupních trzích v září dle pokynů SCHOK. Na farmě je možno připouštět neplemen. kozy faremními reg.plemenníky. Dále poskytujeme poradenství v chovu koz, po ohlášení jsou možné exkurze s výkladem.

S sebou: jídlo, pití na celý den, oblečení podle počasí, případně i opalovací krém, klouboučky, kšiltovky, pláštěnky.  Tento den budou opět odhlášeny obědy.

2013 © Copyright CMŠ - Ovečka | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS.eu | Sponzoři | Login